Hizmetlerimiz

home

Alarm Sistemleri

Evinizde iş yerinizde can ve mal güvenliğinizi koruma altına alan alarm sistemlerimiz başta hırsızlık tehlikesi olmak üzere yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları gibi özel durumlarda da sizi en iyi şekilde koruyacaktır.Satış, Servis ve Kurulumunu yaptığımız hırsız alarm sistemlerinde, Revizyon Teknoloji, DSC, GE, Paradox gibi seçkin ve güvenilir markaların ürünleri tercih edilmektedir.

kamera

Kamera Sistemleri

Günlük hayatta başınıza gelebilecek üzücü olayları kayıt altına almak için geliştirilen kamera güvenlik sistemleri; Farklı ihtiyaçlar için farklı özelliklere sahip kamera ve kayıt cihazları ile sizlere özgün olarak oluşturulmaktadır. Güvenlik Kamera sistemleri temelde 2 farklı platforma sahip olmaktadırlar bunlar IP kameralar ve HD kameralardır.

yangın

Yangın Sistemleri

Yangın algılama sistemi, işletmeleriniz de yangın tehlikesinin ortaya çıkmaya başladığı anlarda ısı, ışık, duman ve diğer öncü sinyalleri dijital olarak değerlendirdikten sonra yangın konusunda risk oluşturacak durumlarda sesli ve ışıklı uyarılar vererek ortamda bulunan insanları uyarmakta ve varsa yangın söndürme sistemini aktif hale getirerek yangına ilk müdahaleyi otomatik olarak yapmaktadır.

personeltakip

Personel Takip Sistemi

Personel takip sistemi, firmalarda çalışan işçi ve idari kadronun kartla, parmak iziyle yahut yüz tanıma sistemi aracılığı ile takip edilmesini sağlar. Personel takip cihazından gelen veriler personel takip programında işlenerek anlamlı raporlar haline getirilir. Personel takip sistemi kullanım alanları oldukça geniştir.

plaka

Plaka Tanıma Sistemi

Ücretli otoparklarda giren-çıkan araçların takip edilmesi ve ön muhasebenin tutulmasına yönelik bilgisayar kontrollü yazılım sistemidir. Ücretin otopark girişinde peşin alınması ya da otopark çıkışında içeride kalınan süre doğrultusunda ücret alınması şeklinde değişik uygulamalar vardır. Otoparkın çalışma şekline göre sistem adapte edilebilmektedir.

turnike

Turnike ve Bariyer Sistemi

Turnike bariyer sistemleri, geçiş kontrolleri yapılacak olan alanlarda kullanılan sistemlerdir. Turnike bariyer sistemleri günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Metro ve metrobüs istasyonları, hastaneler, fabrikalar, plazalar, işletmeler, holdingler gibi birçok farklı alanda güvenle kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda kullanılacak olan turnike bariyer sistemleri modellerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır.

network

Network Çözümleri

Firmamız Network alanında Network altyapısının tasarlanması ve oluşturulması, güvenlik analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak lokasyonlar arasında Network bağlantılarının kurulması, Yedekli Network altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir. Revizyon Teknoloji kendisine gelen yardım çağrılarını tecrübeli kadrosu ile karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu uzman çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.