SSS

Sorularınızın cevaplarını buradan bulabilirsiniz

Revizyon Teknoloji ile ev ya da iş yerinize kurulacak alarm sistemi, yaşam senaryolarınıza uygun ve size özel olarak tasarlanır. Deneyimli ve konusunun uzmanı güvenlik danışmanları tarafından montaj öncesinde yapılan ücretsiz keşif ile yaşam alanlarınıza uygun detaylar belirlenir ve sonrasında alarm sisteminizin montajı yapılır.

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Revizyon Teknoloji, abonelerimizin Revizyon markasının sağladığı güven içerisinde rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Kurulu sisteminiz  Revizyon ile uyumlu ise; sadece Revizyon Merkezine yönlendirilecektir. Uyumlu değil ise, mevcut ürünlerinizde gerekli değişiklikler düzenlenerek yönlendirme yapılabilecektir.

Demir parmaklıklar; yangın, deprem gibi acil durumlarda çıkışı engelleyerek can kaybına sebep olabildikleri için önerilmemektedir.

Sigorta ise, sizin maddi güvenliğinizi sağlayarak, hırsızlık / yangın vb. olaylar sonrasındaki zararınızı karşılamaktadır. Hırsızlık olaylarında hem can güvenliğiniz hem de manevi değerleriniz tehdit altındadır. Güvenlik sistemleri ile bu gibi kötü deneyimler başınıza gelmeden müdahale edilebilir, böylece hem can hem mal güvenliğiniz korunmuş olur.

​Tüm montaj işlemleri,  deneyimli montaj ekiplerimiz tarafından evinizde herhangi bir hasar oluşmaması için maksimum hassasiyet gösterilerek gerçekleştirilir. Alarm sisteminizi kablolu ya da kablosuz sistem olarak seçebilirsiniz. Kablosuz sistemde ; alarm paneli, sirenler, tuş takımı ve telefon hattı için enerji kablolaması yapılması mecburidir, yalnızca dedektörler kablosuzdur.​

Alarm sistemleri birkaç şekilde aktif hale getirilebilir. Bu yollardan bir tanesi de ev içindeyken kurulumdur. Ev içinde rahat hareket edebilmeniz adına pencere ve kapılardaki algılayıcılar aktif iken, hareket algılayan ürünler devre dışı bırakılır.​

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin